Katalog chryzantem

Schemat składania zamówień na sadzonki chryzantem w 10 łatwych krokach:

1. Wybieramy grupę roślin z listy po lewej stronie;

2. Wybieramy odmianę (poprzez kliknięcie na zdjęcie lub nazwę); 

3. Następnie wybieramy tydzień w którym mają być dostarczone sadzonki chryzantem;

4. Wpisujemy ilość (wielkokrotność 50 szt.)

5. Wciskamy przycisk ' dodaj do zamówienia '; 

6. Powtarzamy z wszystkimi odmianami; 

7. Gdy już dodaliśmy wszystkie odmiany, klikamy na koszyk który znajduje się w górnym prawym rogu strony internetowej;

8. Sprawdzamy czy dodaliśmy wszystkie wybrane odmiany;

9. Wpisujemy dane do wysyłki i faktury, oraz wybieramy sposób odbioru (osobisty czy wysyłka);

10. Zaznaczamy przycisk 'nie jestem robotem' i akceptujemy warunki sprzedaży, a na końcu ' wyślij zamówienie ';

Zamówienie zostało złożone. W przeciągu kilku dni otrzymają Państwo potwierdzenie realizacji zamówienia.

Sprzedaż Chryzantem

Najbardziej polecane przez nas chryzantemy drobnokwiatowe letnie, to te z grupy Brandsound, które posiadamy w pięciu różnych kolorach. Charakteryzują się one dużymi kwiatami i równym kwitnieniem.

Chryzantemy drobnokwiatowe jesienne, cieszące się największą popularnością, to odmiana Branperfect Ice, która powiększyła grupę Branperfect.

Chryzantemy doniczkowe średniokwiatowe – najpiękniejsze odmiany, to Borilli w kolorze czerwonym oraz Castilho w kolorze łososiowym. Oba rodzaje tej sadzonki chryzantem, są holenderskiej firmy Armada. Charakteryzują się krótką reakcją fotoperiodyczną (7-7,5). Bardzo ciekawą odmianą będącą już od kilku lat w ofercie, jest chryzantema Cozy w kolorze żółtym oraz chryzantemy różowe Da Vinci Dark, obie mają krótką reakcję fotoperiodyczną (7). Producent tych obu odmian, to holenderski hodowca Floritec.

Amanlys w kolorze białym, to chryzantema wielkokwiatowa doniczkowa, która polecana jest do produkcji ze względu na małą siłę wzrostu, dzięki czemu nie trzeba wykonywać częstych zabiegów. Ponadto jest łatwa w czyszczeniu (producent- francuski hodowca Sauve).

Magnum Yellow (Deliflor). Jest to chryzantema cięta wielkokwiatowa. Wśród tego rodzaju chryzantem polecamy również grupę Vienna (Brandkamp). Sadzonki chryzantem serii Vienna występują w czterech rodzajach kolorów (różowym, brązowym kremowym oraz białym). Chryzantema wielkokwiatowa z tej odmiany ma bardzo duże kwiatostany. Nowością jest odmiana Kibo, która tworzy duże, białe kwiatostany.

Chryzantemy cięte gałązkowe wzbogaciły się o odmiany Pina Colada w kolorze białym i żółtym, które tworzą piękne i dekoracyjne kwiatostany (produkcja sadzonek chryzantem - Dummen Orange).

Prowadzimy również sprzedaż całej serii odmian Calimero, które pochodzą od holenderskiego hodowcy Floritec. Jest to polecana odmiana ze względu na pomponowe kwiatostany oraz krótką reakcję fotoperiodyczną - 6. Dodatkowo wprowadziliśmy do oferty dwie nowe odmiany Ying-Yang w kolże żółtym oraz kremowym.

Atrakcyjne ceny

Nasza firma oferuje Państwu najlepszej jakości sadzonki chryzantem, które dostępne są u nas w różnych wariantach kolorystycznych. Ceny chryzantem zależą od pory roku, w jakiej chcą je Państwo zamówić oraz od ich rodzaju. Dokładne informacje dotyczące ceny chryzantem zostały podane w poniższym linku. Minimalna ilość zamówienia z jednej odmiany sadzonek wynosi 50 sztuk. Sadzonki chryzantem najkorzystniej jest zakupić w okresie od czerwca do lipca. Wówczas ich cena jest najniższa. Do 21 kwietnia sadzonki chryzantem wielkokwiatowych nie są w sprzedaży. Dotyczy to  zarówno sadzonek doniczkowych oraz ciętych, a także tych z rodzaju Vienna, Interpid. Jeśli zamówienie przekroczy 35 tysięcy sztuk, transport otrzymują Państwo od nas gratis, a stałym klientom oferujemy rabaty, których wysokość jest zależna od wysokości zamówienia. Nie przyjmujemy zamówień telefonicznych, muszą mieć one formę pisemną!

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług. W naszej firmie cena jest gwarancją najlepszej jakości!


Katalog sadzonek chryzantem 2022

Cennik sadzonek 2022